Опубликовано 15.02.2020 по предмету Қазақ тiлi от Гость

Помогите пожалуйста!СРОЧНО!

Задание:Розкажи, яку книжку ти прочитав останнiм часом, хто ii написав, про що ти з неi дiзнався, що тобi найбiльше сподобалось.Свою розповiдь запиши.

Ответ оставил Гость

Нещодавно я прочитав книгу "Карлсон, який живе на даху" її автор - Астрід Ліндгрен. У цій книзі розповідається про веселі пригоди кумедного чоловічка Карлсона та маленького хлопчика. якого всі називали Малюк. Карлсон винахідливий, непосидющий бешкетник. який завжди вплутує Малюка в різні пригоди. А Малюк, який любить його, допомагає, в цих іноді небезпечних пригодах. 

При цих непосидь знятий мультфільм, але книжка набагато цікавіша. В книзі набагато більше розповідей про Малюка і Карлсона. Вона цікава і захоплююча, ця книга навчає нас дружбі.

Ответ оставил Гость

Лови:

Останнім часом я читала книжку Тореадори з васюківки.Це дуже весела пригодницька книжка,у якій розповідається про пригоди двох найкращіх друзів Яви та Павлуші.Цю книгу написав дуже відомий всьому світу поет Всеволод Нестайко.

Мені у цієї книжці найбільше сподобалось те,як дружно жили у тому селі Васюківці та допомогали одні одному,та те,як автор виразив словами життя у селі та будні хлопців:без усіляких "інтелегентних" слів та вихованності.

Как то так,но можешь ещё что нибудь от себя добавить.

Не нашел нужный ответ?

Если ответ по предмету Қазақ тiлi отсутствует или он оказался неправильным, то попробуй воспользоваться поиском других ответов во всей базе сайта.


Найти другие ответы